O firmie

 

    Dzięki wielopokoleniowej tradycji w zawodzie, zgromadziliśmy duże doświadczenie, które pozwala nam świadczyć Państwu usługi na wysokim poziomie.

 

      Nasz Zakład stomatologiczny rozwija się bardzo szybko, co umożliwia nam nieustanne doskonalenie usług. Zabiegi wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, z wykorzystaniem materiałów światowych liderów w dziedzinie stomatologii i protetyki.

      Zakład dysponuje liczną, blisko czterdziestoosobową załogą, w tym kilkunastoma lekarzami, wieloma gabinetami lekarskimi i własnym zapleczem technicznym w postaci nowoczesnych laboratoriów protetyki dentystycznej. Nasz specjalistyczny Zakład wykonuje zabiegi o najwyższym stopniu złożoności.

 

    Na przestrzeni wielu lat udało nam się odnieść sukces nie tylko w zakresie działalności stomatologicznej ale również w kształceniu kadry medycznej.

  W naszej placówce praktykę zdobywali i nadal zdobywają młodzi lekarze stażyści, którzy z naszą pomocą służą Pacjentom.

Przy tej okazji warto jeszcze wspomnieć, że ze względu na naszą specjalistyczną działalność stomatologiczną, tj. zabiegi w narkozie, implantologię, przeszczepy kostne i inne skomplikowane zabiegi, w naszym Zakładzie powstała kolejna praca doktorska.

 

  Jesteśmy Placówką medyczną, która chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na forum publicznym. Udzielamy wywiadów dot. naszej dziedziny zawodowej w wielu mediach, popularyzujemy profilaktykę w trosce o dobry stan uzębienia i jamy ustnej Pacjentów, a także byliśmy laureatami różnych nagród. Najbliższą naszemu sercu nagrodą jest ta prezentowana poniżej,  którą otrzymaliśmy nie od kilku osób zasiadających w Jury, a bezpośrednio od Państwa.

  Wszystkim naszym P.T. Pacjentom bardzo dziękujemy za docenienie naszych starań i oddanie na nas głosu w plebiscycie.