Drużyna stomatologiczna Emila Tańczaka

Ewa Tańczak
Lekarz stomatolog specjalizujący się w chirurgii stomatologicznej.
Urodzona w 1980 roku we Wrocławiu absolwentka II LO w Opolu oraz Akademii Medycznej we Wrocławiu. LDEP zdała w 2006 roku i od tego czasu nie ustaje w podnoszeniu swoich umiejętności, czego najlepszym dowodem pokaźny pakiet dyplomów.
Interesuje się sportem, w latach 90, uprawiała wyczynowo koszykówkę. Lubi podróżować, tańczyć i nurkować z akwalungiem.

Od kilu lat pełni funkcję kierownika Zakładu Stomatologicznego i jest wice-prezesem Spółki.Anna Kowalczyk

Asystentka stomatologiczna

 

Posiada wszelkie kwalifikacje, by asystować lekarzowi jak najlepiej. Sama mówi, że wybrała ten zawód, ponieważ uważa, że uśmiech, to nasza wizytówka i dlatego pomaga ludziom w osiągnięciu tego celu. Uwielbia pracę z ludźmi – jest to jej pasja. Prywatnie jest miłośniczką książek, motocykli i swojego ogródka.


 

Emil Tańczak
Właściciel

... od zawsze!

Pomysłodawca, założyciel i żywa historia naszego Centrum.

Nazwisko - które mówi wszystko...


Magdalena Piliszko
Lekarz stomatolog

Absolwentka UM we Lwowie, która od 2015 roku jest członkiem naszej drużyny stomatologicznej. Aktywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, by podnosić swoje kwalifikacje. Podąża za najnowszymi trendami w stomatologii i stara się zapewnić pacjentom kompleksowość badania, trafność diagnozy oraz wysoki komfort, bo zawsze na pierwszym miejscu jest dla niej dobro pacjenta.


Teodor Królikowski
Dr nauk humanistycznych/
Asystent anestezjologa

Praca w zakładzie to dla niego wielka odpowiedzialność, zwłaszcza że chodzi o zabiegi stomatologiczne w narkozie. Przez wiele lat pracy dba, by pacjenci byli zadowoleni i mówili „czy to koniec zabiegu”, bo nic nie czuli. Niech tak będzie zawsze.  Wieloletni wykładowca w Wyższej Zawodowej Szkole Medycznej w Opolu. Doktorat obronił w roku 2004.


Michał Tańczak

Kierownik laboratorium protetycznego

Entuzjasta i fascynat wszelkich nowinek technicznych za sprawą których nigdy nie stoi w miejscu i potrafi tą fascynacją zarazić cały zespół, którym od ponad 10 lat kieruje jako szef laboratorium protetycznego. Jak sam powtarza, odnalazł pasję w specjalności jaką jest technika dentystyczna, która daje mu wiele satysfakcji i pozwala mu pomagać innym. Prywatnie jest fanem motoryzacji i dobrej kuchni.


Magdalena Korycińska

Recepcjonistka

Absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej, gdzie uzyskała tytuł magistra fizjoterapii oraz Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego, gdzie uzyskała tytuł pedagoga terapeuty. Wie jak ważna dla pacjentów jest atmosfera, dlatego stara się by czuli się jak u siebie w domu. Chętnie służy pomocą w każdej sprawie.


Józef Bojko

Specjalista anestezjolog

Legenda swojego zawodu. Człowiek, którego nie trzeba przedstawiać. Od 1995 roku ordynator Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Opolu, a od 1998 roku wojewódzki konsultant w dziedzinie anestezjologii. Jego wyróżnienia i stanowiska można wymieniać długo, dlatego skupimy się tylko na najważniejszych. Członek polskiej grupy ds. sepsy, laureat Honorowego tytułu "Opolski Hipokrates 2011r.", kawaler Srebrnego Krzyża Zasługi. Autor wielu publikacji naukowych z dziedziny anestezjologii.


Natalia Ruchała

Asystentka stomatologiczna

 

Cechuje ją pozytywne nastawienie, dzięki któremu stwarza przyjemną atmosferę w gabinecie i komfort dla pacjenta. Trudno nam powiedzieć czy to jej młody wygląd, czy po prostu wrodzony talent sprawia, że świetnie zajmuje się wszystkimi dziećmi. Tych nieco starszych zdobywa swoim profesjonalnym podejściem.


Aleksandra Modelska – Kępa

Recepcjonistka

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na Wydziale Animacji Kulturalnej. Cechują ją wrażliwość i empatia, która doskonale sprawdza się w pracy z ludźmi. Ceni u ludzi pracowitość, uczciwość, lojalność i sama stara się tymi cechami imponować innym. Prywatnie spełniona mama 4-letniego Antka, która wolny czas uwielbia spędzać na świeżym powietrzu, a jej pasje to gotowanie, kino, muzyka i książka.


Zofia Stanicka

Asystentka/higienistka stomatologiczna

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów profilaktyczno-higienicznych, wzbogaconych o instruktaże multimedialne. Sprawia, że zabiegi są przyjemne, każdego pacjenta przyjmuje z uśmiechem. Potrafi słuchać i rozmawiać. Każdy pacjent jest dla niej niepowtarzalny, dlatego także higienizacja dobierana dla niego jest indywidualna. Dzięki jej instruktażowi każdy pacjent wie jak zadbać o higienę jamy ustnej.


Joanna Tańczak

Technik dentystyczny

Jako technik pracuje od 2005 roku. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczęszczając na kursy, szkolenia i sympozja. Jest specjalistką z zakresu metalu, porcelany i kompozytów protetycznych.


Dagna Mynarska

Lekarz stomatolog

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Zabrzu. Szybko okazało się, że stomatologia to nie tylko zawód, ale przede wszystkim jej pasja. Wciąż poszerza swoją wiedzę poprzez liczne kursy i szkolenia. Najbardziej interesuje się endodoncją, stomatologią estetyczną i protetyką. Szybko znajduje wspólny język z małymi pacjentami. Prywatnie miłośniczka psów i mól książkowy.


Maria Mazur

Asystentka stomatologiczna

Posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie, ale nie spoczywa na laurach i na bieżąco odświeża swoje wiadomości z zakresu najnowszych technologii wykorzystywanych w stomatologii. Kocha swoją pracę i uwielbia pacjentów. Ma przyjazne usposobienie i pozytywną energię, która pozwala stworzyć przyjemną atmosferę wokół pacjenta. W wolnym czasie z przyjemnością oddaje się lekturze, muzyce oraz filmom.


Rafał Tańczak

Zastępca kierownika zakładu

Facet od cudów, patrz:

https://www.facebook.com/tanczak


Marek Jaśniewicz

Lekarz stomatolog

Absolwent Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz College of Dentistry New York University, na którym ukończył podyplomowe studium z implantologii stomatologicznej i chirurgii przyzębia w ramach programu edukacyjnego Implant Continuum Education NYU CD & OSIS & CEIA. Ukończył również dwuletnie curriculum implantologiczne EDI OSIS zakończone dyplomem "Umiejętności implantologiczne".


Agnieszka  Huetter

Technik dentystyczny

Z pasji i zawodu technik dentystyczny, z ciekawości asystentka stomatologiczna. Ze zdrowego rozsądku ukończyła Wyższą Szkołę Administracji Samorządowej. Pracowita, ciepła i ambitna, więc jeżeli chodzi o rozwój zawodowy nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.


Krystyna Stelmachowicz

Lekarz stomatolog

Studia Medyczne ukończyła na Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i protetyce. Może się pochwalić dyplomami ukończenia wielu szkoleń z zakresu endodoncji i protetyki. Interesuje się muzyką bluesową i podróżami.


Barbara Wosch

Asystentka/higienistka stomatologiczna

Ukończyła opolskie Studium Medyczne na kierunku higienistka stomatologiczna i od tego czasu pracuje w naszym zespole. Ceni pracę w Centrum, która daje możliwość rozwoju. Lubi bezpośredni kontakt z pacjentami, który ma podczas rozmowy przed wejściem do gabinetu. To jej zadanie, które ma m.in. pomóc rozładować stres przed zabiegiem. Ułatwia jej to fakt, że jest zawsze uśmiechnięta, uprzejma i rzetelna.


Renata Tańczak

Kierownik ds. organizacyjnych

Z wykształcenia polonistka, która zrezygnowała z pracy w zawodzie na rzecz prowadzenia rodzinnego biznesu. Ponad wszystko ceni sobie pracę z ludźmi. Prywatnie matka dwóch synów.


Teresa Kołban

Asystentka/higienistka stomatologiczna

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Zabrzu na kierunkach technika dentystyczna i higiena dentystyczna. Ukończyła także Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Opolu na wydziale ekonomicznym ze specjalizacją Zarządzanie Administracją Państwową i Samorządową uzyskując tytuł magistra. Interesuje się  muzyką klasyczną.


Krzysztof Wittek

Lekarz stomatolog

W 2010 roku ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny, po czym przez rok pracował jako stażysta w Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu. Po tym czasie dołączył do naszego zespołu. Jego celem jest by pacjent przeszedł wizytę bez zbędnego stresu, z uśmiechem i w przyjaznej atmosferze.


Przemysław Kopka

Lekarz stomatolog

Absolwent Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej i implantologii. Od 2006 roku wykonuje zabiegi z zakresu implantologii, odnosząc w tej dziedzinie wiele sukcesów, a przede wszystkim zadowolenie pacjentów. Regularnie podnosi umiejętności i uzupełnia wiedzę teoretyczną i praktyczną na kongresach i kursach w kraju i za granicą. W tym celu odbywał szkolenia między innymi w USA, Niemczech, Włoszech, Portugalii i na Dominikanie.